Komunikaty Prezesa i Rady ŚSRM

Aplikacja Nbot
Aplikacja Nbot

Śląskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych im. Andrzeja Kalusa prowadzi rozmowy w sprawie możliwości korzystania z aplikacji Nbot do wyszukiwania archiwalnych i aktualnych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Rozmowy z autorem są finalizowane, chcemy uzyskać dla naszych członków korzystną cenowo ofertę.

Pożegnanie śp. Andrzeja Kalusa

W dniu 19 marca 2022 roku pożegnaliśmy zmarłego Andrzeja Kalusa, naszego Członka Honorowego i wieloletniego Prezesa Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, założyciela i Prezydenta Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, członka Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców Majątkowych FRICS w Londynie, założyciela Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości, któremu również przewodniczył przez 2 kadencje, honorowego członka wielu stowarzyszeń w Polsce.

Dlaczego warto być członkiem SSRM?
Dlaczego warto być członkiem SSRM?

Koleżanki i Koledzy!

Stowarzyszenie jako Amicus curiae

Stanowisko ŚSRM dot. odpowiedzialności biegłego

Stanowisko Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych dotyczące odpowiedzialności biegłego w związku z wydaną przez biegłego opinią.

Z życia Stowarzyszenia
Z życia Stowarzyszenia

Koleżanki i Koledzy!

Tradycyjnie miesiąc grudzień upływa nam na wzmożonej pracy zarówno tej zawodowej jak i domowej bowiem kończy się 2018 rok i zbliżają się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia. 

Pobieranie artykułów
Pobieranie artykułów

W tym dziale publikujemy informacje dla Członków Stowarzyszenia - dostępne wyłącznie po zalogowaniu. 

W celu uzyskania loginu i hasła prosimy o kontakt z Biurem Stowarzyszenia kontakt e-mail