Odznaki honorowe

Odznaki honorowe: brązowa, srebrna i złota przyznawane są Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych za osobisty wkład pracy i inicjatywę w realizacji celów statutowych Stowarzyszeń i Federacji (brązowa) lub Federacji (srebrna i złota). Przyznawanie odznak reguluje Regulamin Przyznawania Odznak Honorowych PFSRM.

Docenianie i wyróżnianie pracy Kolegów w ŚSRM i PFSRM jest wg nas kluczowym elementem podziękowania, budowania pozytywnej atmosfery, ale też motywacji do dalszego zaangażowania. Nie chcielibyśmy nikogo pominąć, a wiemy, że wiele osób pracuje na rzecz środowiska bez rozgłosu, koncentrując się na efekcie, bez chęci zdobycia uwagi czy nagród. 

Jeśli uważacie, że ktoś wyróżnił się swoim zaangażowaniem, powiedzcie nam o tym. Chcielibyśmy mieć szansę to docenić.

 

 

Praca wielu naszych członków została doceniona i wyróżniona honorowymi odznakami PFSRM. Oto oni:

lp. nazwisko i imię złota odznaka srebrna odznaka brązowa odznaka
1. Bablok Andrzej 2009 2007  
2. Bagiński Jan   2018  
3. Baranek Wiesław   2007  
4. Bądel Krzysztof 2002    
5. Bednarczyk Włodzimierz   2018  
6. Biegun Jan   2009  
7. Borkowski Witold   2008  
8. Borycki Marian 2001    
9. Buchalik Bernadetta 2008 2005  
10. Bugaj Jadwiga   2014  
11. Czaplicka-Gutry Hanna   2018  
12. Czarnecka Grażyna   2009  
13. Garus Andrzej   2014  
14. Goebel Tomasz 2018 2009  
15. Górniak Marek 2011 2008  
16. Grajewska Joanna   2011  
17. Gryboś Wojciech   2014  
18. Gutry Lech 2001    
19. Hajdasz Henryk 2001    
20. Hajdasz Zdzisław   2007  
21. Helbin Ireneusz   2008  
22. Jarosz Magdalena   2008  
23. Jędraszczyk Zbigniew   2018  
24. Jędrzejczyk Dorota   2007  
25. Jurgielewicz Jerzy 2018 2008  
26. Kalus Andrzej 2001    
27. Kamiński Stanisław   2009  
28. Kasiński Marek     2023
29. Kazimierska Elżbieta 2018 2014  
30. Konowalczuk Jan 2004 2001  
31. Kosek Wojciech     2022
30. Kraus Jan   2009  
31. Krzempek Jerzy 2012 2007  
32. Książek Maciej     2023
33. Lisińska Marzena   2009  
34. Lubecki Jan   2007  
35. Łukasik - Kisiel Ewa 2022  2007  
36. Marchewka Tomasz   2018  
37. Marczuk Zenon 2009 2007  
38. Mazur Zofia   2014  
39. Motyl Grzegorz 2023  2009  
40. Niebudek Wiesław   2009  
41. Niewiadomski Andrzej   2007  
42. Orłoś Joanna   2011  
43. Paluch Roman   2009  
44. Pastwa Wojciech  2022 2018  
45. Podolski Leszek   2009  
46. Rogosz Jan   2009  
47. Rożko Krzysztof   2007  
48. Różańska Barbara   2009  
49. Siudziński Jan   2009  
50. Stanisławski Dariusz     2018
51. Szandrowska Wiesława 2011 2007  
52. Szulc Włodzimierz  2023 2011  
53. Śleszyński Witold   2008  
54. Ślimak Włodzimierz   2023  
55. Urbańczyk Krzysztof 2003 2001  
56. Wadowska Joanna     2023
57. Wawrzynek Henryk   2007  
58. Wiśniewska Małgorzata   2008  
59. Wiśniewski Marek 2022    
60. Wójcik Stefan   2009  
61. Zyskowska Bożena   2011  
62. Żukrowski Tadeusz   2008  
63. Żurek Jadwiga   2007