Aktualności

Artykuły

 • Komunikat nr 2/XIV Prezesa ŚSRM

  Koleżanki i Koledzy!

  Serdecznie Was witam  po wakacyjnej przerwie. Mam nadzieję, że wszyscy powrócili po udanych urlopach pełni zapału i chęci do pracy zarówno tej zarobkowej jak i społecznej. Kończy się powoli 2019 rok i być może część z Państwa zorientowała się, że brakuje mu ustawowych punktów za szkolenia, w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Dlatego Rada ŚSRM przygotowała bardzo bogatą ofertę szkoleniową na ostatni kwartał 2019 roku.

  przejdź do artykułu
 • Komunikat nr 1/XIV Prezesa ŚSRM

  Koleżanki i Koledzy!

  kontynuując wprowadzony w poprzedniej kadencji zwyczaj pisania do Was krótkich komunikatów informujących o pracach Rady ŚSRM witam serdecznie w piękny wakacyjny czas. Jeszcze raz bardzo dziękuję moim wyborcom za oddane głosy i mam nadzieję, że sprostam wyznaczonym celom i z pomocą całej Rady zrealizujemy zaproponowany w dniu 8 czerwca 2019r program wyborczy.

  przejdź do artykułu
 • System Informacji Prawnej LEGALIS

  Oferta na dostęp do Systemu Informacji Prawnej LEGALIS w cenie 450,00 zł brutto dla członków Stowarzyszenia i 550,00 zł brutto dla osób spoza Stowarzyszenia.

  Zgłoszenia do 19 czerwca 2019r na adres info@srm.com.pl

  przejdź do artykułu
 • E-BISTYP Complex oferta

  Oferta firmy Wolters Kluwer  na zakup dostępu online do bazy cenowej e- bistyp Complex.

  Zamówienia do  dnia 14 czerwca 2019r.

   

  przejdź do artykułu
 • XXVIII Krajowa Konferencja Rzeczoznawców Majątkowych

  Polska Federacja Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie oraz Świętokrzyskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w Kielcach zapraszają w dniach 20 - 21 września 2019r. na XXVIII Krajową Konferencję Rzeczoznawców Majątkowych.

  przejdź do artykułu
 • Komunikat nr 10 Prezesa ŚSRM

  Koleżanki i Koledzy!

  W tym przedświątecznym "Wielkim Tygodniu" mam nadzieje, że znajdziecie Państwo czas na zapoznanie się z wiadomościami z życia naszego Stowarzyszenia.

  przejdź do artykułu
 • WARSZTATY OSTATKOWE - I edycja

  Relacja z I edycji WARSZTATÓW OSTATKOWYCH  zorganizowanych
  w Kompleksie ZAGROŃ w Istebnej w dniach 5-6 marca 2019 r.

  przejdź do artykułu
 • Pismo do Ministra w sprawie wypowiedzi z dn 14.03.2019 r.

 • Komunikat nr 9 Prezesa ŚSRM

  Koleżanki i Koledzy!

  Tradycyjnie miesiąc grudzień upływa nam na wzmożonej pracy zarówno tej zawodowej jak i domowej bowiem kończy się 2018 rok i zbliżają się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia.

  przejdź do artykułu
 • Komuniakt nr 8 Prezesa ŚSRM

  Koleżanki i Koledzy!

  Serdeczne witam po dłuższym okresie spowodowanym przerwą wakacyjną i przedstawiam sprawozdanie z ostanich tygodni działalności Stowarzyszenia i Federacji.

  przejdź do artykułu
 • Stanowisko w sprawie granic weryfikacji przydatności dowodowej operatów szacunkowych oraz wykładni pojęcia wiedzy specjalnej rzeczoznawcy majątkowego.