Ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC - Agent Błażej Plewik

 

Istnieje możliwość ubezpieczania się u agenta ubezpieczeniowego Stowarzyszenia reprezentowanego przez Pana Błażeja Plewika na zasadach wynegocjowanych przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych z PZU na lata 2014 do 2016. 

Kontakt:
email: blazej.plewik@gmail.com 
tel: 513-793-793

Ubezpieczenie OC - iExpert.pl

Zarząd Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych informuje, że z datą  12 stycznia 2014 roku podpisane zostało przez PFSRM i PZU przy udziale brokera ubezpieczeniowego Insurance Expert Sp. z o. o. „Porozumienie w sprawie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorców prowadzących działalność oraz osób wykonujących czynności w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego”. Porozumienie to reguluje zasady ubezpieczeń w latach 2014, 2015 i 2016.

Obsługę wszystkich ubezpieczeń zawieranych na warunkach określonych w Porozumieniu PFSRM - PZU realizuje iExpert.pl S.A.  (https://iexpert.pl)

W celu zawarcia ubezpieczenia wystarczające jest wypełnienie stosownej deklaracji (w załączeniu), oraz przesłanie jej na adres:  rzeczoznawca@iexpert.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W załączeniu przesyłamy również warunki ubezpieczeń objętych Porozumieniem.