https://www.traditionrolex.com/36

GAZETKA ODDZIAŁOWA - „…z jesienną, polską i złotą w Beskidach - Śląskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych

https://www.traditionrolex.com/36

GAZETKA ODDZIAŁOWA - „…z jesienną, polską i złotą w Beskidach

Gazetka oddziałowa Rzeczoznawców Majątkowych oddziału w Bielsku – Białej.
Numer: 2goRM2BB.
Dzień dobry Szanowni Rzeczoznawcy Majątkowi.
„…z jesienną, polską i złotą w Beskidach , dobrą energią po szkoleniu w Browarze żywieckim w sali kuflowej , z wyjazdowego Zebrania Zarządu Oddziału w Bielsku-Białej ŚSRM 19.10.2019 oraz dobrymi wiadomościami ”
Przewodniczący Zarządu Oddziału ŚSRM w Bielsku-Białej
Marek Gancarczyk.

Drugi numer gazetki oddziałowej , w serdecznych, spontanicznych słowach rozpoczynam od podziękowania dla Całego Zarządu Koleżanek i Kolegów oddziału bielskiego .
Siedziba oddziału w Bielsku-Białej odżyła, pomalowana, odświeżona, za sprawą inwencji i pracy Naszej vice-Przewodniczącej Izabeli Razowskiej. Podobnie jak strona internetowa z zakładką oddziału bielskiego, którą pielęgnuje wizualnie i administruje Nasza Sekretarz w oddziale bielskim Małgorzata Klepacka – Adamus. Pieczę nad wewnętrzną listą e-mail oraz sprawami finansowymi sprawuje na bieżąco Nasz skarbnik Michał Bala, który dopisał do listy oddziałowej dwa nowe adresy e-mail , osiągając liczbę osób w oddziale bielskim 107 rzeczoznawców majątkowych w dniu 19.10.2019 r.
Jesienią kto może odpoczywa w ciepłych krajach, jednak po powrocie zapraszamy z nową energią na planowane warsztaty „wigilijne” w Bielsku-Białej.

Aktualny numer gazetki oznaczony sygnaturą 2goRM2BB przedstawię bieżące informacje z życia oddziału bielskiego od dnia 20.07.2019 do dnia 19.10.2019 r. (włącznie) .

Zarząd o/BB w okresie 20.07.2019 – 19.10.2019 wykonał m.in. następujące prace:
- zorganizowano 2 x zebrania Zarządu Oddziału 2BB, w tym jedno w siedzibie oddziału oraz jedno wyjazdowe.
-przeprowadzono malowanie siedziby oddziału w Bielsku-Białej,
-zaktualizowano listę wewnętrzną tzw. mailingowa o dwa nowe adresy do liczby 98,
-zaktualizowano zakładkę strony www.srm. Oddziału bielskiego,
-zorganizowano szklenie pt. „ Wycena marki” w sali kuflowej w Żywcu 19.10.2019. r. , z wykładowcą w osobie Pana dr Tomasza Ramiana.

Zarząd o/BB na dzień 19.10.2019 prowadzi aktualnie m.in. następujące projekty w trakcie :
- organizacja warsztatów wigilijnych pt. „ Rozpoznawanie drzew podstawowych gatunków liściastych lasotwórczych w stanie bezlistnym” Zarządu Oddziału 2BB w terminie grudniowym ( projekt 20.12. 2019r. )
- organizacja warsztatów wiosennych 2020 dotyczących służebności przesyłu część 2 prowadzonych przez Naszego Jana Siudzińskiego w Zarządzie oddziału bielskiego oraz w Radzie ŚSRM w Katowicach,
-organizacja szkolenia i warsztatów „wielkanocnych” 2020 dotyczących wyceny linii produkcyjnej w browarze żywieckim , a może jeszcze coś związanego z liniami w górach , poprowadzone przez dr Tomasza Ramiana.

Pamiętaliśmy i będziemy pamiętać.

Planowaliśmy wspólnie z Panem Janem Lubeckim oraz Panem Leszkiem Podolskim Naszymi wspólnymi siłami i pamięcią odnaleźć i odwiedzić grób Pani Danuty Wendtland.
Pożegnaliśmy nagle podczas wakacji Naszego Serdecznego Kolegę Leszka Podolskiego.
„Spieszmy się Kochać Ludzi tak szybko odchodzą”

Szacunki ,
z jesiennym pozdrowieniem,
Przewodniczący Zarządu Oddziału w Bielsku-Białej.
Marek Gancarczyk.

https://www.traditionrolex.com/36

https://www.traditionrolex.com/36