Wspomnienie o Zofii Majer

Autor: Elżbieta Kazimierska Tagi: Pożegnania,

W dniu 31 lipca 2021 r. w kościele parafialny pw. św. Jacka Borze Zapilskim – Czarnej Wsi pożegnaliśmy naszą koleżankę śp. Zofię Majer która zmarła 28 lipca.


WSPOMNIENIE o Zofii Majer

W dniu 31 lipca 2021 r. w kościele parafialny pw. św. Jacka Borze Zapilskim – Czarnej Wsi pożegnaliśmy naszą koleżankę śp. Zofię Majer która zmarła 28 lipca.

Zofia Majer urodziła się 4 lutego 1952 r., mieszkała w Czarnej Wsi koło Częstochowy od urodzenia. Wkrótce po ukończeniu Państwowego Technikum Rolniczego w Ornontowice, w 1974 r. rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy we Wręczycy Wielkiej, gdzie zajmowała różne stanowiska związane z obrotem nieruchomościami. W urzędzie pracowała nieprzerwanie przez ponad 45 lat do czasu przejścia na emeryturę w grudniu 2019 r.

Pracę zawodową w Urzędzie Gminy we Wręczycy Wielkiej łączyła z wyceną nieruchomości. Uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nr 3152 uzyskała 30 grudnia 1997 r. i od początku swojej drogi zawodowej, jako rzeczoznawcy majątkowego, była członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Katowicach. Po przejściu na emeryturę dalej działała jako rzeczoznawca majątkowy.

Uczestniczyła aktywnie w życiu środowiska rzeczoznawców majątkowych, zwłaszcza Oddziału Częstochowskiego. Brała udział w szkoleniach, zebraniach oraz spotkaniach integracyjnych.

Zosia była wspaniałą koleżanką, przyjaciółka, matką i żoną, była również świetnym specjalistą, chętnie pomagała innym, wspierała, służyła pomocą. Zawsze obowiązkowa i pracowita.

Odeszła nagle, niespodziewanie, po krótkiej chorobie. Zostawiła męża, dwóch synów oraz troje wnucząt.

Pozostanie w naszej pamięci na zawsze.