Jubileusz 25-lecia Oddziału

Częstochowski Oddział Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych zrzesza obecnie 65 członków.

To właśnie ponad 25 lat temu w Częstochowie zainicjowany został  ruch zawodowy rzeczoznawców majątkowych zmierzający do integracji środowiska zajmującego się wyceną nieruchomości. Tutaj określono role i zadania organizacji  zrzeszających rzeczoznawców majątkowych  oraz zdecydowano o utworzeniu Forum Porozumienia Krajowego, późniejszej Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych powołanej do życia 12 sierpnia 1993 roku.

Od 25 lat nasi członkowie działają na rzecz rozwoju zawodu, zarówno w ramach Stowarzyszenia jak i w organach Polskiej Federacji oraz komisjach ministerialnych.

Z okazji Jubileuszu 25-lecia istnienia Oddziału 1 lutego 2019 roku spotkaliśmy się w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie , aby wspólnie wraz z rodzinami oraz przedstawicielami lokalnych władz samorządowych, sądownictwa, Politechniki Częstochowskiej  oraz wielu instytucji z którymi współpracujemy zawodowo - uczcić to nasze święto.

Spotkanie rozpoczęło się od kurtuazyjnych życzeń, za które  wszystkim serdecznie dziękujemy. Cenimy sobie wysoko życzenia otrzymane od Przewodniczącego Rady Miasta Częstochowy, Starosty Kłobuckiego i Starosty Częstochowskiego, Rady Stowarzyszenia, a także od koleżanek i kolegów z Oddziału Bielskiego.

Jubileusz uświetnił Koncert liryczno -satyryczny w wykonaniu aktorów Teatru Częstochowskiego pt. „Nie tylko kobieta”.

Po koncercie w Foyer Teatru przy lampce szampana oddaliśmy się wspomnieniom z minionego ćwierćwiecza,  snując jednocześnie plany na kolejne 25 lat.  

Wszystkim rzeczoznawcom Oddziału gratulujemy Jubileuszu i liczymy, że doświadczymy jeszcze wielu podobnych spotkań integrujących nasze środowisko.

Miłe chwile ze spotkania zapadły zapewne w naszej pamięci, lecz utrwalone na fotografii  zostaną z nami na dłużej, zatem zapraszamy do obejrzenia galerii na stronie Stowarzyszenia. Więcej zdjęć dostępnych jest w zakładce po zalogowaniu.

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem

w imieniu Zarządu Oddziału

Przewodnicząca Elżbieta Kazimierska