GAZETKA ODDZIAŁOWA - „…czyli jesienne porządki w ramach usystematyzowania i wprowadzenia stabilnych zespołów

Gazetka oddziałowa Rzeczoznawców Majątkowych oddziału w Bielsku – Białej.

Numer: 3goRM2BB.

 

Drodzy Rzeczoznawcy!

Zdalne zebrania połączonych sił Zarządu i Komisji Rewizyjnej w Bielsku-Białej 16 i 23.11.2020 zadziałało idealnie na plonowanie w pomysły praktyczne i porządkujące nasz oddziałowy ogródek, czyli jesienne porządki w ramach usystematyzowania i wprowadzenia stabilnych zespołów osobowych, do których chętne do pomocy serca i umysły mogą szybciej znaleźć ścieżkę, a mianowicie np. czujesz że chcesz pomóc oddziałowi w organizacji zdalnych spotkań w grupach to każdy z Nas 63 osób może samodzielnie dokonać wyboru i dołączyć do poniższych ZEW (Zespół Edukacyjno-Warsztatowy) lub stworzyć nowy zespół tematyczny:

 

  1. bielskiego ZEW " klubu biegłych sądowych " , a tam już organizują się od lat i reaktywują zdalnie w czasach pandemii  2020 - 2021 do pomocy Koleżankom i Kolegom w otwartym oddziałowym zespole osobowym: 1.Ewa Manda, 2.Janek Bagiński, 3.Michał Smoter (dołącz do Nas zapraszamy i pomagamy w organizacji rzeczoznawcom majątkowym oddziału bielskiego ŚSRM  jeżeli ten ZEW oddziałowy spełnia Twoje oczekiwania lub/i chcesz go rozbudować o własne doświadczenia zawodowe przydatne dla Stowarzyszonych Rzeczoznawców Majątkowych w oddziale bielskim ŚSRM) 

 

  1. bielski ZEW " klubu dobrej wyceny", a tam już organizują się i reaktywują zdalnie w czasach pandemii 2020-2021 do pomocy Koleżankom i Kolegom w otwartym oddziałowym zespole osobowym: 1.Iza Razowska, 2.Andrzej Garus, 3.Janek Siudziński, ( dołącz do Nas zapraszamy i pomagamy w organizacji rzeczoznawcom majątkowym oddziału bielskiego ŚSRM  jeżeli ten ZEW oddziałowy spełnia Twoje oczekiwania lub/i chcesz go rozbudować o własne doświadczenia zawodowe przydatne dla Stowarzyszonych Rzeczoznawców Majątkowych w oddziale bielskim ŚSRM) 

 

  1. bielski ZEW " bazy map cenowych "a tam już organizują się od lat i reaktywują zdalnie w czasach pandemii  do pomocy Koleżankom i Kolegom w otwartym oddziałowym zespole osobowym: 1. Monika Pępek, 2.Wiesław Niebudek, 3.Jerzy Krzempek (dołącz do Nas zapraszamy i pomagamy w organizacji rzeczoznawcom majątkowym oddziału bielskiego ŚSRM  jeżeli ten ZEW oddziałowy spełnia Twoje oczekiwania lub/i chcesz go rozbudować o własne doświadczenia zawodowe przydatne dla Stowarzyszonych Rzeczoznawców Majątkowych w oddziale bielskim ŚSRM) 

 

  1. bielski ZEW " drzew leśnych", a tam już organizują się od lat i reaktywują zdalnie w czasach pandemii  do pomocy Koleżankom i Kolegom w otwartym oddziałowym zespole osobowym: 1.Gosia Adamus - Klepacka (jodła), 2.Iza Razowska (brzoza), 3.Janek Siudziński (dąb), 4.Michał Bala (grab), 5.Marek Gancarczyk (buk), (praca tego Zespołu zaowocowała w grudniu 2019 roku profesjonalnymi warsztatami  wigilijnymi podczas spotkania Wigilijnego Oddziału Bielskiego ŚSRM w 2019 roku)

 

  1. bielski " zespół pamięci” powołany do spisania informacji o ŚP Koleżankach i Kolegach rzeczoznawcach, którzy odeszli i uporządkowania bazy Ich miejsca spoczynku: Jan Lubecki, Marek Gancarczyk.

Pamiętamy Szanownych Koleżanki i Kolegów w każdym czasie każdego roku w historii oddziału bielskiego -w 2020 roku : śp. kol. Wilhelm Pisz, śp. kol. Roman Paluch,   

 

Zapraszamy i pomagamy w organizacji rzeczoznawcom majątkowym oddziału bielskiego ŚSRM.

Jeżeli któryś z powyższych Zespołów Edukacyjnych spełnia Twoje oczekiwania lub/i chcesz go rozbudować o własne doświadczenia zawodowe przydatne dla Stowarzyszonych Rzeczoznawców Majątkowych w oddziale bielskim ŚSRM

- Dołącz do Nas!

 

 Przewodniczący Zarządu Oddziału w Bielsku-Białej. Marek Gancarczyk