O nas

Stowarzyszenie nasze powstało w czerwcu 1981 r pod nazwą "Stowarzyszenie Biegłych Rzeczoznawców Budowlanych w Katowicach" z inicjatywy grupy biegłych ds. budowlanych z listy Wojewody Katowickiego. 

Okazało się, że inicjatywa założycieli uzyskała szerokie poparcie i Stowarzyszenie nasze zaczęło się bardzo szybko rozwijać. Aktualnie Stowarzyszenie nasze zrzesza około 500 członków działających na terenie byłych województw: katowickiego, bielskiego, częstochowskiego oraz kilka osób z innych województw.

zobacz więcej

Kalendarium wydarzeń

e-czasopismo Nieruchomość

PFSRM

Nowe przepisy prawne

2017-05-29

Podstawy prawne,

W artykule wykorzystano omówienia ustaw przedstawione na stronach internetowych Prezydenta RP oraz omówienia wyroków Trybunału Konstytucyjnego przedstawione na stronach internetowych Trybunału Konstytucyjnego.

przejdź do artykułu

Jerzy Jurgielewicz

Wycena Maszyn i Urządzeń

2017-05-29

Warsztat i Metodyka,

MASZYNA to zespół sprzężonych części lub elementów  składowych ,z których przynajmniej jeden  jest ruchomy ,wraz z odpowiednimi elementami uruchamiającymi ,obwodami sterowania  ,zasilania ,połączonych wspólnie w celu określonego  zastosowania , w szczególności do przetwarzania ,obróbki ,przemieszczania  lub pakowania materiałów

zaloguj sie aby zobaczyć więcej

Redaktor Naczelny

Komunikat Prezesa

2017-05-31

Komunikaty Prezesa,

Zbliża się nieuchronnie doroczne Walne Zebranie Członków ŚSRM, na które pragnę serdecznie wszystkich zaprosić. Minął pierwszy rok działalności Rady, która została wybrana w dniu 11 czerwca 2016 roku.

przejdź do artykułu

Znajdź rzeczoznawcę

Baner

Jest mi niezwykle miło zaprezentować nowe narzędzie naszego Stowarzyszenia !!!

Uzyskamy dostęp do Kwartalnika, materiałów szkoleniowych oraz informacji o działalności Rady. 

Nasze biura

siedziba Katowice

40-032 Katowice
ul. Dąbrowskiego 22 p. 113

tel/fax (0-32) 2530727


oddział Częstochowa

42-200 Częstochowa
ul. Śląska 23/31

oddział Bielsko - Biała

43-300 Bielsko-Biała
ul. Barlickiego 13